PUSTO - SMUTNO

Zwroty

W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki możesz odstąpić od umowy, bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Jeśli to zrobisz, zwrócimy wszystkie otrzymane od Ciebie płatności.

Aby zrezygnować z zakupu, poinformuj nas o swojej decyzji wypełniając Formularz zwrotu produktu, co Tylko To potwierdzi, przesyłając do Klienta potwierdzenie przyjęcia rezygnacji. Następnie Klient ma obowiązek odesłać Towar w ciągu 14 dni na adres Tylko To, ul. Szewska 10/5, 61-760 Poznań. Pieniądze odesłane zostaną na podany przez Klienta numer konta, w ciągu maksymalnie 14 dni od dnia otrzymania Towaru. Koszty zwrotu Towaru pokrywa sklep tylkoto.pl. Koszty wysyłki zostaną zwrócone klientowi, wraz ze zwrotem pieniędzy za zwrócony Towar. Możesz skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, który znajdziesz poniżej.

Przesyłkę nadaj na adres: Tylko To, ul. Szewska 10/5, 61-760 Poznań.

Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesieniu do umów:
o świadczenie usług, w przypadkach zwrotu uszkodzonego Towaru – towar nie może nosić śladów używania, musi być czysty, w oryginalnym opakowaniu; zwrotu dokonanego po upływie dopuszczalnego terminu; dostarczenia Towaru niepełnowartościowego, tj. niekompletnego.