PUSTO - SMUTNO

Info

Tylko to, co sami chcielibyśmy posiadać, tylko to, co lubimy, tylko to, co chcielibyśmy, żebyście mogli od nas otrzymać. Odzyskujemy i nadajemy nowe znaczenia. Prawie wszystkie grafiki w naszym sklepie powstały na bazie wcześniej zaprojektowanych przez nas druków, które wyciągamy z naszych archiwów. W większości są to pojedyncze, kolekcjonerskie egzemplarze. Wśród tych rarytasów, znajdziecie także inne zrealizowane przez nas pomysły, jak edukacyjna gra karciana Bękart.

Oprócz prac, które sami zrealizowaliśmy, znajdziecie także limitowane sitodruki naszych przyjaciół, którzy zilustrowali preteksty do spotkań w ramach Robię Tylko To Co Lubię. Ze sprzedaży tych grafik będziemy finansować kolejne, więc zapraszamy do wspierania tej inicjatywy.

Opakowania? Również z odzysku. Nie zdziwcie się, jeżeli dostaniecie kartonik po czekoladkach, papierze fotograficznym, butach, książkach, płytach ctp z drukarni lub opakowaniu po meblach. Staramy się nie wyrzucać, ale magazynować i wykorzystywać ponownie.

I pamiętajcie, jeżeli nie jesteście pewni zakupu, to nie kupujcie, prawdopodobnie tego nie potrzebujecie.

Zapraszamy do kontaktu z nami przez maila niekupuj@tylkoto.pl, oraz obserwowanie nas jako projektantów na naszym Instagramie i profilu Facebook.

robietylkotocolubie✌️